Nagrody i Certyfikaty

 

 

 

Znany brytyjski magazyn NATURAL HEALTH co roku przyznaje nagrody i wyróżnienia kosmetykom, które są naturalne i zdrowe dla skóry. Kosmetyki BareFaced BEAUTY co roku są typowane jako te, które wyróżniają się najwyższą jakością. W ostatnich latach zostały im przyznane tytuły:

•  najlepsze kosmetyki do makijażu w 2013, 2012 i 2011 roku,

  wysoce rekomendowane kosmetyki do makijażu w 2012 roku.

 

Certyfikat Leaping Bunny. Jest on oznaczany znanym na całym świecie symbolem skaczącego króliczka. Wydaje go BUAV (British Union for the Abolition of Vivisection) czyli Brytyjski Związek na Rzecz Zniesienia Wiwisekcji po spełnieniu wszelkich wymaganych standardów. Oznacza, że produkty oraz potrzebne do ich wyprodukowania składniki nie były testowane na zwierzętach. Kosmetyki BareFaced BEAUTY otrzymały ten certyfikat. Dzięki temu masz gwarancję, że nasze produkty są najwyższej jakości i żadne zwierzęta nie brały udziału w ich testowaniu.

 

 

Cruelty free to oznaczenie przyznawane przez PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) czyli organizację Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt. Zajmuje się ona szeroko rozumianą ochroną zwierząt. Symbol króliczka, który ma uszy w kształcie serca jest przyznawany firmom, które nie wykonują testów na zwierzętach. Cieszymy się, że należy do nich BareFaced BEAUTY.

 

Symbol Vegan oznacza, że firma nim posługująca się należy do Vegan SOCIETY czyli Towarzystwa Wegańskiego. Zajmuje się ono promowaniem weganizmu. To potwierdzenie, że kosmetyki BareFaced BEAUTY są w 100% wegańskie.

do góry
mineralnie.pl | Zamów telefonicznie! Zadzwoń: (17) 785 02 75 | e-mail:biuro@zolta.pl
 ul. Przemysłowa 10, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie
 NIP: 8172060601
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl