Jak nakładać podkład mineralny?

Nakładanie podkładu mineralnego jest bardzo proste. Można je opisać za pomocą 3 KROKÓW:

 

 

1 KROK

 Na wewnętrzną stronę pokrywki wysyp niewielką ilość podkładu mineralnego.

Wielkość jednego ziarnka grochu jest wystarczają do pokrycia całej twarzy!

 

2 KROK

 Użyj specjalnego pędzla do makijażu mineralnego np. Kabuki. Zanurz go w podkładzie, a następnie dobrze strzep z nadmiaru kosmetyku stukając nim o pokrywkę. Na pędzlu powinna znajdować się minimalna ilość proszku.

 

3 KROK

 Wmasuj podkład mineralny delikatnie przykładając pędzel do skóry i wykonując koliste ruchy zaczynając od wewnętrznej i przechodząc do zewnętrznej części twarzy. Powtórz tę czynność, aby osiągnąć zamierzony efekt. Pamiętaj, że lepiej jest nałożyć kilka cienkich warstw by uzyskać odpowiedni poziom krycia niż jedną grubą, która będzie wyglądała nienaturalnie.

 

 

Ważne jest, aby skóra była dobrze oczyszczona, a nałożony wcześniej krem zdążył się wchłonąć. Dopiero wtedy można rozpocząć nakładanie podkładu.

 

Jeżeli masz skórą z tendencją do przetłuszczania się to przed aplikacją podkładu możesz nałożyć cienką warstwę pudru.

 

Kosmetyki mineralne możesz również nakładać "na mokro". W tym celu spryskaj pędzel wodą termalną. Możesz również użyć jej do spryskania całej twarzy po nałożeniu podkładu. Dzięki temu unikniesz pudrowego wykończenia.

 

Możesz je również mieszać z ulubionym kremem. Tę metodę polecamy zwłaszcza tym osobom, które nie potrzebują mocnego krycia.

  Nakładanie podkładu
do góry
mineralnie.pl | Zamów telefonicznie! Zadzwoń: (22) 472 40 02 | e-mail:biuro@zolta.pl
 ul. Przemysłowa 24, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie
 
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl